Reklama

Mlexer Elbląg zakończył pierwszą część sezonu dwoma zwycięstwami

29/01/2013 11:33



To był bardzo udany weekend dla pingpongistów Mlexera Elbląg. W sobotę pokonali lidera z Ostródy 6:4, a dzień później okazali się lepsi od GLKS Nadarzyn wygrywając także 6:4.



Mlexer dwoma wygranymi meczami zakończył pierwszą rundę. Lider Morliny II Ostróda ma w składzie Georgija Rubinsteina, który przed laty występował w Mlexerze jeszcze w I lidze. W sobotnim meczu należał do najlepszych zawodników lidera, zdobywając 2,5 pkt. Elblążanie, chociaż nie należeli do faworytów, walczyli z dużą determinacją i ku zaskoczeniu wszystkich wygrali 6:4.

Dla Morlin II to była pierwsza porażka w tym sezonie. Punkty dla elblążan zdobyli: Ryszard Grzelak 2,5; Wojciech Tebecio 1,5 oraz Łukasz Kaproń i Krzysztof Ćwikliński po 1.
W niedzielę o zwycięstwie nad GLKS Nadarzyn 6:4 zadecydowała dobra postawa Tebecia i Grzelaka, którzy w sumie zdobyli 5 pkt. Jeden punkt dołożył debel Ćwikliński/Kaproń. 
Zespół z Elbląga w drugiej rundzie będzie dalej walczył o miejsca 1-8. 

jk

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama