Reklama

Walentynki w kinie Światowid

01/02/2011 17:12

Zakochani, którzy wieczór 14 lutego pragną spędzić tradycyjnie w kinie „Światowid", będą mogli obejrzeć film „Tamara i mężczyźni".

To opowieść o nowoczesnej wyzwolonej dziewczynie, znanej londyńskiej dziennikarce, która po latach powraca do rodzinnego miasteczka.

Dzień Świętego Walentego, to dla wielu par czas szczególny i planowany na kilka tygodni wcześniej. Kino „Światowid" przygotowało podwójny pokaz filmu „Tamara i mężczyźni", 14 lutego będzie go można zobaczyć o godz. 18.00 i 20.00.

Film opowiada historię znanej londyńskiej dziennikarki. Kiedy Tamara Drewe po wielu latach wraca do rodzinnej wsi, życie jej mieszkańców zostaje wywrócone do góry nogami. Tytułowa bohaterka - niegdyś brzydkie kaczątko - zmieniła się w piękność (z niewielką pomocą chirurgii plastycznej). Mężczyźni z okolicznych farm padają ofiarą zauroczenia, a w powietrzu robi się gęsto od emocji. Zazdrość, romanse, ambicje.

— Z okazji Walentynek przygotowaliśmy specjalną ofertę - zakochane pary płacą tylko za jeden bilet - mówi Katarzyna Mielnicka z kina „Światowid".

Film „Tamara i mężczyźni" w kinie „Światowid" w godz. 18.00 i 20.00.
Cena biletu: 12 zł.
Rezerwacja 55 611 20 68
reżyseria: Stephen Frears
obsada: Gemma Arterton, Luke Evans, Dominic Cooper
gatunek: komedia obyczajowa


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama