Jurkowska, Skura - Rol 3, Sobińska, Mielczewska 4, Waga 6, Cieślak, Kopertowska 1, Szafnicka 4, Wypych 5, Olek, Sadowska, Krzysztoszek 1

Wypych (28') (46')
Szafnicka (35') (53')
Waga (49')
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start pokonał Piotrcovię 26:24. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 60'

26:24 Joanna Waga dla Piotrcovii i dwie minuty kary dla Moniki Aleksandrowicz (Start)
  • 59'

26:23 Edyta Szymańska trafia dla Startu z karnego
  • 59'

25:23 Agata Wypych nie myli się z karnego i zdobywa bramkę dla Piotrcovii
  • 59'

Dwie minuty dla Valerii Zorii (Start)
  • 58'

Marta Karwecka z prawego skrzydła, ale przekroczyła linię pola bramkowego i piłka dla rywalek.
  • 58'

Gra wznowiona.
  • 58'

Justyna Stelina, trener Startu, po raz trzeci w tym meczu prosi o czas.
  • 58'

25:22 Agata Wypych kończy kontrę Piotrcovii.
  • 57'

25:21 Aleksandra Mielczewska dla Piotrcovii. - Dawaj, dawaj, jeszcze - podpowiadają jej koleżanki z ławki rezerwowych
  • 55'

25:19 przecudnej urody bramki zdobywa dzisiaj Katarzyna Cekała dla Startu z lewego skrzydła
  • 54'

25:20 Inna Krzysztoszek, ale Piotrcovia już raczej punktów z Elbląga nie wywiezie.
  • 53'

24:19 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 53'

Dwie minuty kary dla Anny Szafnickiej (Piotrcovia)
  • 53'

23:19 Edyta Szymańska dla Startu
  • 52'

22:19 Monika Aleksandrowicz. Wcześniej z drugiej strony boiska po rzucie Anny Szafnickiej gospodynie od utraty bramki uratował słupek.
  • 50'

21:19 Agata Rol, Piotrcovia w Elblągu nie rezygnuje z walki i zapowiada się ciekawa końcówka meczu.
  • 50'

21:18 Katarzyna Cekała trafia silnym rzutem z lewego skrzydła dla Startu
  • 49'

Dwie minuty kary dla Joanny Wagi (Piotrcovia)
  • 48'

Ratuje teraz Start Ekaterina Dzhukeva broniąc rzut Inny Krzysztoszek.
  • 47'

20:18 Joanna Waga dla Piotrcovii... maleje przewaga Startu
  • 47'

Kara dwóch minut dla Ivety Matouskowej (Start)
  • 46'

Marta Karwecka (Start) nie wykorzystuje rzutu karnego - broni Justyna Jurkowska
  • 46'

Dwie minuty dla Agaty Wpych (Piotrcovia).
  • 45'

Edyta Szymańska mocno rzuca z drugiej linii, ale obok bramki
  • 45'

20:17 Anna Szafnicka precyzyjnym rzutem się teraz popisała - piłka wpadła w samo "okienko" elbląskiej bramki.
  • 44'

Gra wznowiona i Start traci piłkę...
  • 44'

O czas poprosił trener Startu Justyna Stelina. Faktycznie kilka rad przyda się zawodniczkom z Elbląga, bo w ataku nie radzą sobie w ostatnich minutach najlepiej.
  • 42'

20:16 Joanna Waga zdobywa bramkę dla zespołu z Piotrkowa
  • 39'

Dwie minuty dla Ivety Matouskowej (Start)
  • 37'

20:15 Agata Wypych dla Piotrcovii z karnego
  • 36'

20:14 Magdalena Białoszewska dla Startu
  • 35'

• 35'

19:14 Marta Karwecka dla Startu równie szybko
  • 35'

18:14 Anna Szafnicka dla Piotrcovii na potwierdzenie naszej poprzedniej teorii
  • 34'

18:13 Katarzyna Cekała dla Startu. Sypią się bramki jak z rogu obfitości
  • 34'

17:13 Anna Szafnicka
  • 33'

17:12 Magdalena Białoszewska dla Startu
  • 33'

16:12 Agata Rol dla Piotrcovii
  • 32'

16:11 Marta Karwecka dla Startu
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu
  • 30'

Koniec pierwszej połowy. Start prowadzi z Piotrcovią 15:11
  • 30'

15:11 Anna Szafnicka dla Piotrcovii
  • 30'

15:10 Marta Karwecka. Ucieka Start w ostatnich minutach pierwszej połowy rywalkom.
  • 29'

14:10 Katarzyna Cekała dla Startu
  • 28'

13:10 Katarzyna Cekała ze skrzydła trafia do bramki Piotrcovii
  • 28'

Dwie minuty dla Agaty Wypych (Piotrcovia)
  • 26'

Gra wznowiona. Monika Kopertowska już nie zagra w tym meczu.
  • 26'

Przerwa w grze. Poważny uraz Moniki Kopertowskiej (Piotrcovia). Ratownicy medyczni na boisku.
  • 26'

12:10 Monika Kopertowska dla Piotrcovii
  • 26'

12:9 Iveta Matouskova dla Startu
  • 25'

11:9 Agata Wypych zdobywa bramkę dla gości z karnego. Tym razem Ewelina Kędzierska nie dała rady obronić tej piłki.
  • 25'

11:9 bramkę dla Startu z lewego skrzydła zdobywa Katarzyna Cekała, a Start w tym czasie gra w osłabieniu
  • 24'

10:8 Aleksandra Mielczewska dla Piotrcovii
  • 23'

Dwie minuty kary dla Marty Karweckiej (Start)
  • 23'

• 23'

Henryk Rozmiarek, trener Piotrcovii, poprosił o czas.
  • 23'

10:7 Magdalena Białoszewska zdobywa bramkę dla Startu z prawego skrzydła, przerzucając piłkę nad interweniującą bramkarką Piotrcovii.
  • 21'

9:7 Monika Aleksandrowicz po szybkiej akcji zdobywa bramkę dla Startu
  • 21'

Ewelina Kędzierska broni rzut Joanny Wagi z karnego
  • 19'

Gra wznowiona
  • 19'

O czas poprosiła Justyna Stelina, trener Startu Elbląg.
  • 18'

Żółta kartka dla Ivety Matouskovej, a na parkiecie leży Agata Wypych. Chyba jednak da radę grać dalej.
  • 17'

Ekaterina Dzhukeva broni rzut Agaty Roli, ale jej koleżanki z pola gubią piłkę przed polem bramkowym rywalek...
  • 16'

Start ratuje od utraty bramki słupek, a Piotrcovię za chwilę minimalnie niecelny rzut Edyty Szymańskiej.
  • 15'

8:7 piotrkowianki przejmują piłkę w obronie i kontrę kończy bramką Agata Wypych
  • 14'

8:6 Piotrcovia odpowiada akcją zakończoną rzutem z prawego skrzydła przez Agatę Rol
  • 13'

8:5 Monika Aleksandrowicz z najbliższej odległości trafia do bramki gości i w ten sposób zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym meczu.
  • 12'

7:5 Joanna Waga nie myli się z karnego
  • 12'

Dwie minuty dla Agnieszki Wolskiej (Start)
  • 11'

7:4 Edyta Szymańska dla Startu po szybkiej akcji
  • 10'

6:4 Joanna Waga tym razem z karnego trafia do bramki gospodyń
  • 9'

6:3 Katarzyna Cekała
  • 9'

5:3 Edyta Szymańska dla Startu
  • 8'

4:3 Katarzyna Cekała dla Startu. Wcześniej w elbląskiej bramce Ekaterina Dzhukeva obroniła rzut Joanny Wagi.
  • 7'

3:3 Aleksandra Mielczewska doprowadza do drugiego remisu w tym meczu.
  • 5'

3:2 Joanna Waga trafia rzutem z biodra
  • 4'

3:1 Valeriia Zoria dla Startu
  • 3'

2:1 Edyta Szymańska trafia do bramki Piotrcovii tym razem z akcji, a konkretnie z drugiej linii
  • 1'

1:1 Edyta Szymańska wyrównuje z karnego
  • 1'

0:1 Aleksandra Mielczewska
  • 1'

Rozpoczął się mecz.
  • Zakończyła się prezentacja obu drużyn. W hali około 250 kibiców.
  • Start i Piotrcovia w ostatniej części sezonu powalczą w grupie spadkowej. W części zasadniczej ligi dwukrotnie elblążanki pokonały dzisiejszego rywala 30:26 i 27:23.
  • Dzisiejsze spotkanie w Elblągu poprowadzą sędziowie: Cezary Figarski oraz Dariusz Żak (Radom).
  • Witamy państwa z hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Startu Elbląg z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.