2013-05-10 16:00:00 - Mecz 28. kolejki o mistrzostwo superligi piłkarek ręcznych
EKS Start Elbląg
32:28
I połowa: 17:16
Sambor Tczew
Relacja odświeża się automatycznie (ost. akt. 7 maj 2024 03:19:32).
Skład:
Kordunowska, Kędzierska, Dzhukeva - Pesel, Matouskowa, Cekała 2, Wolska 7, Jędrzejczyk 5, Szymańska 11, Aleksandrowicz 3, Konefał 1, Klonowska, Karwecka 2, Woronko, Jałoszewska, Zoria 1

Kary
Matouskowa (25), Aleksandrowicz (45, 50), Zoria (49), Karwecka (53)

Trener
Justyna Stelina
Skład:
Brzezińska, A. Skonieczna - Belter 4, Dominik 7, Szlija 1, Stanulewicz 4, Gelińska, K. Skonieczna 5, Tomczyk 2, Szott 1, Krajewska 4

Kary
Gelińska (33)

Trener
Robert Karnowski
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Start Elbląg wygrał z Samborem Tczew 32:28. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 59'

32:28 Justyna Domnik z karnego
  • 59'

32:27 Katarzyna Cekała przerzuca piłkę nad interweniującą bramkarką
  • 57'

31:27 szybka odpowiedź Startu, trafia Agnieszka Wolska
  • 57'

30:27 Justyna Belter dla Sambora
  • 56'

30:26 Edyta Szymańska podwyższa wynik z karnego
  • 55'

29:26 Katarzyna Skonieczna zdobywa precyzyjnym rzutem bramkę dla Sambora
  • 54'

29:25 Monika Aleksandrowicz dla Startu
  • 53'

Dwie minuty dla Marty Karweckiej (Start Elbląg)
  • 52'

28:25 Aleksandra Jędrzejczyk rzutem z biodra posyła piłkę do bramki gości
  • 51'

27:25 Marta Tomczyk z koła trafia do bramki Startu
  • 50'

Dwie minuty dla Moniki Aleksandrowicz (Start)
  • 50'

27:24 Justyna Domnik dla Sambora
  • 49'

Dwie minuty dla Valerii Zorii (Start)
  • 49'

27:23 Edyta Szymańska ponownie z rzutu karnego
  • 48'

O czas poprosiła trener Startu Justyna Stelina.
  • 48'

26:23 Magda Krajewska kończy indywidualny rajd bramką dla Sambora
  • 47'

26:22 Justyna Domnik po raz drugi z rzędu
  • 47'

26:21 Justyna Domnik dla Sambora
  • 46'

26:20 Marta Karwecka dla Startu
  • 45'

Dwie minuty kary dla Moniki Aleksandrowicz (Start)
  • 45'

25:20 Justyna Belter trafiła do bramki Startu z lewego skrzydła
  • 45'

25:19 Edyta Szymańska z karnego. Rozgrywająca Startu zdobyła dzisiaj już dziewięć bramek
  • 43'

24:19 Edyta Szymańska tym razem uraczyła kibiców efektownym trafieniem z 10 metrów w samo "okienko" bramki gości
  • 43'

23:19 Magda Krajewska z karnego zdobywa bramkę dla Sambora
  • 42'

23:18 Agnieszka Wolska i Start ponownie prowadzi pięcioma bramkami
  • 41'

22:18 Edyta Szymańska tym razem po akcji
  • 40'

Ekaterina Dzhukeva broni rzut Justyny Domnik
  • 39'

21:18 Edyta Szymańska bezbłędnie dzisiaj wykonuje rzuty karne
  • 37'

31:27 szybka odpowiedź Startu i trafia Agnieszka Wolska
  • 37'

20:18 Edyta Szymańska z karnego
  • 36'

19:18 Marta Tomczyk dla Sambora
  • 35'

19:17 Katarzyna Skonieczna
  • 35'

19:16 Aleksandra Jędrzejczyk z lewego skrzydła rzuca bramkę dla Startu
  • 34'

18:16 Edyta Szymańska z karnego
  • 33'

Dwie minuty kary dla Joanny Gelińskiej (Start)
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa meczu w Elblągu
  • 30'

Koniec meczu w Elblągu. Start Elbląg wygrał z Samborem Tczew 32:28 i kończy sezon 2012/13 na dziewiątym miejscu. Dziękujemy za śledzenie relacji.
  • 30'

Agnieszka Kordunowska broni rzut karny Justyny Belter
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu
  • 30'

17:16 szybko znowu Sambor i Magdalena Stanulewicz zdobywa kontaktową bramkę.
  • 30'

17:15 Justyna Szlija... szybko stopniała przewaga Startu
  • 29'

17:14 Magda Krajewska po raz drugi z rzędu trafia do bramki Startu
  • 28'

17:13 Magda Krajewska dla Sambora
  • 28'

17:12 Monika Aleksandrowicz - piłka po jej rzucie jeszcze otarła się o bramkarkę Sambora i ugrzęzła w siatce.
  • 27'

16:12 Magdalena Stanulewicz tym razem pokonała elbląską bramkarkę rzutem z lewego skrzydła.
  • 26'

16:11 Anna Szott z koła trafia do bramki gospodyń
  • 25'

Dwie minuty dla Ivety Matouskowej (Start)
  • 24'

16:10 Edyta Szymańska rzutem z dystansu zdobywa bramkę dla Startu
  • 23'

15:10 Magdalena Stanulewicz kończy kontrę Sambora
  • 22'

15:9 rośnie przewaga Startu, tym razem Katarzyna Cekała
  • 22'

14:9 Edyta Szymańska i Start prowadzi po raz czwarty pięcioma bramkami
  • 21'

13:9 Justyna Domnik tuż obok słupka trafia do elbląskiej bramki
  • 21'

13:8 Adrianna Konefał dla Startu
  • 20'

12:8 Magdalena Stanulewicz dla Sambora
  • 19'

12:7 Marta Karwecka silnym rzutem z dystansu posyła piłkę w samo "okienko" bramki Sambora
  • 18'

11:7 Aleksandra Jędrzejczyk przerzuciła piłkę nad bramkarką gości
  • 17'

10:7 kontrę zespołu z Tczewa kończy trafieniem Justyna Belter
  • 16'

10:6 Justyna Domnik dla Sambora
  • 15'

O czas poprosił trener Sambora
  • 15'

10:5 Aleksandra Jędrzejczyk zdobywa kolejną bramkę dla gospodyń, jeszcze w międzyczasie była faulowana
  • 14'

9:5 Aleksandra Jędrzejczyk z lewego skrzydła zdobywa kolejną bramkę dla Startu
  • 13'

8:6 Valeriia Zoria trafia z koła do bramki Sambora
  • 12'

7:5 Agnieszka Wolska trafia rzutem z 9 metrów. To już jej piąta bramka w tym sezonie.
  • 12'

O przerwę w grze poprosiła Justyna Stelina, trener Startu Elbląg. Chwilę wcześniej po raz kolejny dobrze w elbląskiej bramce spisała się Ewelina Kędzierska broniąc mocny rzut z dystansu.
  • 10'

6:5 Justyna Domnik zdobywa bramkę dla Sambora z rzutu karnego
  • 9'

6:4 Agnieszka Wolska przelobowała bramkarkę Sambora i Start prowadzi dwiema bramkami
  • 8'

5:4 Agnieszka Wolska, ożywiła się nam gra w ataku w ostatnich minutach
  • 8'

4:4 Justyna Belter dla Sambora
  • 7'

4:3 a Sambor w pierwszych minutach może liczyć na skuteczną Katarzynę Skonieczną. Po raz trzeci trafia do bramki Startu
  • 7'

4:2 Agnieszka Wolska dla Startu
  • 6'

3:2 Monika Aleksandrowicz wyprowadza ponownie Start na prowadzenie
  • 6'

2:2 Katarzyna Skonieczna ponownie zdobywa bramkę dla Sambora.
  • 4'

2:1 Edyta Szymańska dla Startu z rzutu karnego
  • 3'

1:1 Katarzyna Skonieczna zdobywa pierwszą bramkę dla Sambora rzutem z drugiej linii
  • 2'

1:0 Agnieszka Wolska kończy bramką kontrę Startu
  • 1'

Rozpoczął się mecz
  • Za chwilę rozpocznie się przedmeczowa prezentacja, a na trybunach w elbląskiej hali niespełna 100 kibiców .
  • Dzisiejsze spotkanie poprowadzą panowie Jakub Jerlecki i Maciej Łabuń (Szczecin)
  • Obie drużyny trzykrotnie grały ze sobą w tym sezonie. Dwukrotnie wygrywał Start 32:30 i 27:23, a raz był remis 22:22.
  • Dla obu drużyn ten mecz ma już znaczenie wyłącznie prestiżowe. Niezależnie od wyniku gospodynie i tak zakończą sezon 2012/13 na dziewiątym miejscu, a Sambor - na ostatnim, co powoduje, że pożegna się z superligą.
  • Witamy z hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej, gdzie dzisiaj piłkarki ręczne Startu Elbląg podejmują Sambora Tczew.