Magdalena Balsam (17), Aleksandra Dankowska (27), Sylwia Lisewska (37), Aleksandra Stokłosa (43), Magdalena Szopińska (55), Aleksandra Jędrzejczyk (59)

Szywerska, Powaga - Balsam 7, Dankowska , Grobelska 2, Waga 2, Muchocka 3, Jędrzejczyk 2, Kwiecińska 1, Gerej 1, Lisewska 5, Stokłosa 4, Świerżewska 2, Andrzejewska, Szopińska

Aleksandra Drozinkowska (11), Aleksandra Kucharska (15), Monika Kopertowska (24), Agata Wypych (33), Aneta Osuch (38), Agnieszka Jałoszewska (46)

Sarnecka, Opelt - Sobińska, Kucharska 5, Matyja 1, Osuch, Klonowska 2, Kopertowska 3, Wypych 6, Szafnicka, Vanović 1, Jałoszewska, Despodovska 2, Drozinkowska, Pesel

Trener
Michał Pastuszko
  • 60'

Koniec meczu w Elblągu. Kram Start Elbląg wygrywa na początek nowego sezonu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski 29:20. Gratulujemy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.
  • 60'

Sylwia Lisewska nie wykorzystuje rzutu karnego.
  • 60'

29:20 Agata Wypych, w sytuacji sam na sam z elbląską bramkarką, pewnie trafia
  • 59'

29:19 Katarzyna Matyja dla Piotrcovii i dwie minuty kary dla Aleksandry Jędrzejczyk (Start).
  • 59'

29:18 Patrycja Świerżewska ponownie zdobywa bramkę, a chwilę wcześniej w elbląskiej bramce broni rzut rywalek Klaudia Powaga.
  • 57'

28:18 Patrycja Świerżewska trafia z około 8 metrów.
  • 57'

Trener Startu Andrzej Niewrzawa poprosił o czas.
  • 55'

27:18 Zoricia Despodovska trafia dla Piotrcovii z karnego,
  • 51'

27:17 Aleksandra Jędrzejczyk trafia z 6 metrów i Start prowadzi już 10 bramkami.
  • 49'

26:17 Magdalena Balsam znowu najszybsza w kontrze i pewnie wykorzystała podanie od Sołomji Szywerskiej. Trener gości prosi o czas.
  • 49'

25:17 Dominika Grobelska skutecznie w kontrataku, elblążanki wcześniej świetnie w obronie, gdzie przejęły piłkę.
  • 46'

Dwie minuty kary dla Agnieszki Jałoszewskiej, która faulowała Magdalenę Balsam.
  • 46'

24:17 kontra Startu, a bramkę zdobywa oczywiście Magdalena Balsam, która najszybciej wybiega do podania.
  • 43'

Sołomija Szywerska broni rzut karny wykonywany przez Agatę Wypych!
  • 43'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Stokłosy i rzut karny dla Piotrcovii.
  • 43'

23:16, 23:17 Monika Kopertowska trafia dla Piotrcovii, a za chwilę Agata Wypych.
  • 41'

23:15 Magdalena Balsam bardzo pewnie trafia z prawego skrzydła.
  • 40'

22:15 Agata Wypych z karnego
  • 39'

22:14 Dominika Grobleska dla Startu
  • 38'

21:14 Aleksandra Kucharska trafia z prawego skrzydła.
  • 38'

21:13 Aleksandra Stokołosa z koła zdobywa bramkę dla Startu. Dwie minuty kary dla Anety Osuch (Piotrcovia).
  • 37'

20:13 Sylwia Klonowska dla Piotrcovii, a dwie minuty kary dla Sylwii Lisewskiej (Start).
  • 37'

20:12 ponownie dla Piotrcovii bramkę zdobywa Aleksandra Kucharska.
  • 36'

20:11 Sylwia Lisewska w szybkiej odpowiedzi Startu
  • 36'

19:11 Aleksandra Kucharska dla Piotrcovii
  • 35'

19:10 Paulina Muchocka. Ale początek drugiej połowy w wykonaniu Startu!
  • 33'

18:10 Magdalena Balsam ponownie trafia.
  • 33'

Dwie minuty kary dla Agaty Wypych (Piotrcovia).
  • 32'

17:10 Start przejął piłkę w obronie, ta znowu trafia na prawe skrzydło do Magdaleny Balsam, która podwyższa wynik.
  • 31'

16:10 świetne podanie przez całe boisko, piłka ląduje w rękach Magdaleny Balsam, a ta pewnie trafia do bramki gosci.
  • 31'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Elblągu.
  • 30'

Koniec pierwszej połowy meczu w Elblągu. Piłkarki ręczne Startu Elbląg prowadzą z Piotrcovią Piotrków Trybunalski 15:10.
  • 30'

15:10 Daria Gerej rzuca bramkę dla Startu z lewego skrzydła
  • 30'

14:10 Monika Kopertowska bez większego wysiłku zdobywa bramkę dla Piotrcovii. Trener Startu Andrzej Niewrzawa prosi o czas.
  • 29'

14:9 Andela Vanović dla Piotrcovii.
  • 28'

14:7 Sylwia Lisewska zdobywa bramkę z rzutu karnego.
  • 27'

13:8 Agata Wypych z karnego dla Piotrcovii
  • 27'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Dankowskiej i rzut karny dla Piotrcovii.
  • 27'

13:7 Aleksandra Kwiecińska dla Startu
  • 26'

12:7 Agata Wypych pewnie z karnego pokonuje Klaudię Powagę, która zastąpiła w elbląskiej bramce Sołomija Szywerską.
  • 25'

12:6 Aleksandra Jędrzejczyk przedarła się przez obronę i pokonuje pewnie bramkarkę gości.
  • 24'

Dwie minuty kary dla Moniki Kopertowskiej.
  • 23'

Trener Startu Andrzej Niewrzawa rotuje składem, na boisku pojawiają się m.in. Aleksandra Jędrzejczyk, Aleksandra Kwiecińska, Ewa Andrzejewska, Dominika Gerej.
  • 22'

11:6 Monika Kopertowska popisuje się celnym rzutem z drugiej linii na pełnym biegu.
  • 20'

11:6 Start ma ten mecz pod kontrolą. Teraz trafia Sylwia Lisewska.
  • 18'

10:5 Joanna Waga dostała podanie od Sylwii Lisewskiej i nie dała się zatrzymać w ataku, zdobywając kolejną bramkę dla Startu.
  • 17'

9:5 Agata Wypych dla Piotrcovii z rzutu karnego.
  • 16'

9:4 Joanna Waga dla Startu
  • 15'

Dwie minuty kary dla Aleksandry Kucharskiej (Piotrcovia).
  • 15'

8:4 Aleksandra Kucharska trafia dla Piotrcovii
  • 14'

Sołomija Szywerska ponownie świetnie w bramce. Tym razem broni rzut Moniki Kopertowskiej.
  • 13'

8:3 Aleksandra Stokłosa po raz kolejny trafia do bramki Piotrcovii.
  • 12'

7:3 Aleksandra Kucharska trafia dla Piotrcovii.
  • 12'

7:2 Magda Balsam pewnie trafia w okienko z prawego skrzydła. Trener Piotrcovii Michał Pastuszko prosi o czas.
  • 11'

6:2 Sylwia Lisewska pewnie wykorzystuje karnego.
  • 11'

Dominika Grobleska faulowana i rzut karny dla Startu, a na ławkę kar idzie Aleksandra Drozinkowska.
  • 10'

5:2 Sylwia Klonowska dla Piotrcovii, szybkie wznowienie gry od środka boiska.
  • 10'

5:1 świetna wymiana podań między Sylwią Lisewską a Pauliną Muchocką i ta druga trafia do bramki.
  • 7'

4:1 Paulina Muchocka przedarła się przez obronę Piotrcovii i zdobywa bramkę.
  • 6'

Pierwszą bramkę dla gości w tym spotkaniu rzuca Zoricia Despodovska i mamy 3:1.
  • 4'

Na 3:0 podwyższa Aleksandra Stokłosa.
  • 4'

Sołomija Szywerska broni kolejny rzut - tym razem Zorici Despodovskiej.
  • 4'

2:0 Aleksandra Stokłosa dla Startu
  • 3'

Dominika Grobelska w sytuacji sam na sam rzuca w bramkarkę Piotrcovii, a wcześniej z drugiej strony boiska czujnie w obronie Joanna Waga, która przechwyciła piłkę.
  • 1'

1:0. Pierwszą bramkę dla Startu w nowym sezonie zdobywa Sylwia Lisewska.
  • 1'

Rozpoczął się mecz w Elblągu.
  • Dzisiejszy mecz w Elblągu sędziują: Grzegorz Młyński i Rafał Puszkarski (Zwoleń/Legionowo)
  • Witamy z hali sportowo-widowiskowej w Elblągu, gdzie dosłownie za chwilę rozpocznie się mecz piłkarek ręcznych Startu Elbląg z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.