Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

"Szanujemy ten punkt". Adam Boros, trener Olimpii, o remisie z Wisłą

2017-10-15 10:32:23 (ost. akt: 2017-10-15 10:43:07)
Adam Boros

Adam Boros

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

— Jesteśmy z tego remisu zadowoleni — mówił Adam Boros, trener piłkarzy II-ligowej Olimpii Elbląg na konferencji po sobotnim meczu z Wisłą Puławy (0:0).

Zobacz także: Bez goli w Puławach. Olimpia zremisowała z Wisłą 0:0 Bez goli w Puławach. Olimpia zremisowała z Wisłą 0:0 Jeden punkt wywalczyli w sobotę piłkarze II-ligowej Olimpii Elbląg. Drużyna Adama Borosa zremisowała ze spadkowiczem z I ligi Wisłą w Puławach 0:0.

W sobotę (14.10) piłkarze II-ligowej Olimpii Elbląg zremisowali na wyjeździe z byłym I-ligowcem Wisłą Puławy 0:0. Oto co powiedział na konferencji po meczu trener elblążan Adam Boros.

— Oceniając ten mecz z perspektywy 90 minut jesteśmy z tego remisu zadowoleni. Różne były momenty. W pierwszej połowie byliśmy bardzo zagubieni. Tak silny zespół, dobrze poukładany, jak Wisła, miała ten mecz pod kontrolą: operowała piłką, szukała swoich szans w akcjach w ataku pozycyjnym. Wybroniliśmy się w tej części meczu na zero.
Początek drugiej części był podobny, natomiast później sukcesywnie zmiany, które wprowadziliśmy, na tyle odmieniły grę i postawę zespoły, że mieliśmy również coś do zaproponowania w ofensywie, mieliśmy swoje okazje. Końcówka meczu to był już praktycznie cios za cios, gra bez środka, każdy zespół chciał wygrać, zdobyć bramkę. Skończyło się 0:0 i myślę, że z przebiegu meczu każdy zespół miał swoje okazje do zdobycia bramki. Być może gospodarze mieli odrobinę lepszą sytuację. Natomiast, nieraz tak jest. Mieliśmy taką sytuację, że gra wyglądała dobrze, a nie było to poparte wynikami. Szanujemy ten remis. Dzisiaj zaczęliśmy bez kontuzjowanego zawodnika, który dochodzi do siebie i nasza wyjściowa jedenastka nie była optymalna. Ten punkt, z takim przeciwnikiem, na takim terenie jest bardzo wartościowy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB