Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Dzisiaj walentynki. Zapytaliśmy Was o receptę na udany związek

2018-02-14 07:00:00 (ost. akt: 2018-02-13 21:16:03)
zakochani

zakochani

Autor zdjęcia: pixabuy

Podczas naszego konkursu walentynkowego zapytaliśmy Was o receptę na udany związek. Oto najciekawsze odpowiedzi, jakie otrzymaliśmy.

W konkursie walentynkowym, który ogłosiliśmy pod koniec stycznia, mieliśmy dla Was cztery nagrody. Były to: kolacja dla dwóch osób w pizzerii Oliwka przy ul. Wigilijnej 6-7, strzyżenie i modelowanie dla niej i dla niego w salonie fryzjersko-kosmetycznym Wiktoria przy ul. Lotniczej 2 oraz dwa podwójne zaproszenia na film "Nowe Oblicze Greya" w Kinie Światowid na 14 lutego.

W obecnie trwających konkursach mamy dla Czytelników:
— zaproszenia na antywalentynki w Multikinie więcej informacji tutaj
— zaproszenia do Soho-Strefy Burgera przy ul. Rybackiej - więcej informacji tutaj
Zadanie nie było proste, bo by wziąć udział w naszej zabawie, trzeba było w sms-ie napisać receptę na udany związek. Zwycięzców konkursu wyłoniło trzyosobowe redakcyjne jury.

Nagrodę główną, kolację w pizzerii Oliwka, zdobyła Sylwia Lipnicka-Gajownik. Jaka jest jej recepta na udany związek?
— Błysk w oku, gorące serce i róża w butonierce. Związek trzeba podlewać, pielęgnować i nowe emocje dawkować. Miłość lubi romantyzm i autorskie niespodzianki - dzięki temu cudowne są wspólne poranki — napisała do nas pani Sylwia.

Drugą nagrodę, wizytę w salonie fryzjersko-kosmetycznym Wiktoria, jury przyznało Milenie Bonieckiej.
— Przepis na udany związek to nie zupka chińska, którą wsypiesz do kubka i zalejesz gorącą wodą. Udany związek nie spada też z kosmosu. Aby był udany, musimy codziennie go tworzyć od nowa. Związek to nie dodatek do życia, tylko praca na pełny etat! — to odpowiedź pani Mileny.

Bilety do kina wygrały pani Anna i Dorota.
— Weź garść szczerości, łyżkę wyrozumiałości, szczyptę swobody, uśmiech dla osłody. Podgrzewaj w kotle zwanym życie co dzień, wytrwale miłości podsycając ogień — to recepta pani Ani na udany związek.
— Recepta na udany związek to Miłość, zaufanie, szacunek. Traktuj drugą połowę ta, jak sam byś chciał być traktowany — napisała z kolei pani Dorota.

W naszym konkursie otrzymaliśmy również wiele innych odpowiedzi. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze.
— Jedna dojrzała kobieta i jeden zwykle średnio dojrzały mężczyzna, może być krajowy lub zagraniczny. Delikatnie ocieramy z zabrudzeń, nie szatkujemy i nie obieramy. Wrzucamy do garnka, dodajemy dużo miłości i na wolnym ogniu doprowadzamy do wrzenia. Dodajemy szczyptę akceptacji, cierpliwości, pożądania i tolerancji, doprawiamy pieprzem wedle uznania, tak aby wrzenie nie ustało, gdy wszystko się połączy. Doprawiamy uczciwością i szczerością, bez przerwy mieszamy, gdyż jest to gwarancja smacznego dania.

— Jeżeli w związku coś się psuje, należy to naprawić, a nie wyrzucać na śmietnik.

— Prawdziwy związek to rozmowa, która trwa. Albert Schwieter

— Trzeba kochać, trzeba być, trzeba dobrze pichcić, by chłop dobrze żył.

— Kocham, szanuję, czasem marzenia odgaduję. Tolerancja, zrozumienie, wspólne cel doskonały, kompromis również jest wspaniały.

— Zaufanie, wiara to recepta na długi związek.

— Słuchać siebie wzajemnie, a nie innych wkoło, otaczać się ciepłem i prawdziwą miłością.

— Miłość, zaufanie, kompromis.

— Kochać, szanować, wspierać, być... To recepta na udany związek.

— Szczerość i miłość to jedyna skuteczna recepta na związek.

A jaka jest Wasza recepta na udany związek?

Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Zwycięzcom konkursu gratulujemy. Już wkrótce na www.dziennikelblaski.pl kolejny konkurs - tym razem z okazji Dnia Kobiet. Zapraszamy do udziału.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB