Sobota, 28 marca 2020. Imieniny Anieli, Kasrota, Soni

Wymyśl życzenia, zdobądź nagrodę! Ostatni dzień konkursu

2018-03-06 07:00:00 (ost. akt: 2018-03-05 21:19:57)

Jeszcze tylko we wtorek (6.03) do godz. 23.59 czekamy na sms-y z życzenia dla pań z okazji Dnia Kobiet. Autorzy najciekawszych mają szansę zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród!

Zobacz także: Ich recepta na udany związek była najlepsza. W nagrodę pyszna kolacja w pizzerii Oliwce Ich recepta na udany związek była najlepsza. W nagrodę pyszna kolacja w pizzerii Oliwce Pani Sylwia i pan Marek wzięli udział w naszym konkursie i przysłali do nas sms-em swoją receptę na udany związek. Dzięki temu w czwartek wieczorem gościli...
Uwaga! To konkurs nie tylko dla pań, a także dla wszystkich panów. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział?

Należy wysłać sms pod nr 72051 i w jego treści napisać życzenia dla kobiet z okazji 8 marca - treść sms to de.dk.życzenia. Koszt jednego sms to 2,46 zł z VAT. Każdy może wysłać dowolną ilość odpowiedzi. Nagrody trafią do autorów najbardziej kreatywnych życzeń. Skontaktujemy się z nimi telefonicznie. Na sms-y z życzeniami czekamy do 6 marca do godz. 23.59. Regulamin konkursu na www.dziennikelblaski.pl.

Razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Czytelników atrakcyjne nagrodami. Są nimi:

— kolacja dla dwóch osób w pizzerii Oliwka w Elblągu
Znakomite jedzenie, miła obsługa i rodzinna atmosfera w pizzerii Oliwka przy ul. Wigilijnej 6-7 sprawią, że to będzie niezapomniana kolacja

— bon o wartości 200 zł do Just Unique Elbląg
W sklepie partnerskim Just Unique przy ul. 1 Maja 30 znajdziesz odzież damską polskiej projektantki Izabeli Macudzińskiej. Wyjątkowe kreacje na każdą okazję.

Czytaj e-wydanie — bransoletka ze sklepu jubilerskiego Anna w Elblągu
Sklep jubilerski Anna przy ul. 1 Maja 39 zajmuje się projektowaniem i sprzedażą biżuterii. Dla uczestniczki naszego konkursu przekazał własnoręcznie wykonaną bransoletkę.

— fryzura okolicznościowa lub zabieg pielęgnacyjny w Salonie Fryzjerskim Agnieszka
Fachowcy z Salonu Fryzjerskiego Agnieszka przy u. 1 Maja 7-11 zadbają o Twoją fryzurę lub wykonają zabieg pielęgnacyjny.

— zestawy zaproszeń do Fizjopasji na masaż relaksacyjny pleców i karnet na pilates
Dla naszych Czytelników mamy trzy zestawy zaproszeń od Fizjopasji przy ul. Rzeźnickiej 12-13c. W każdym z nich znajduje się: zaproszenie na masaż relaksacyjny pleców oraz karnet na zajęcia pilates