Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Wspomóż z nami zwierzaki! [ZDJĘCIA]

2019-11-04 11:00:00 (ost. akt: 2019-11-04 11:24:51)

Autor zdjęcia: Oliwia Nazarek

Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt organizowana przez Dziennik Elbląski zostaje przedłużona do końca listopada. Przyłącza się do nas Stowarzyszenie Lepszy Elbląg. Zebrane dary przekażemy zwierzakom już w Mikołajki, 6 grudnia.

Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o naszej zbiórce na rzecz schroniska. Dziękujemy za wszystkie dary, które do tej do nas przynieśliście. Jednocześnie informujemy, że nasza akcja zostaje przedłużona do końca listopada, a zebrane podarunki zostaną dostarczone do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Mikołajki, 6 grudnia.

O Stowarzyszeniu Lepszy Elbląg opowiedzieliśmy Wam tutaj. Już w sobotę, 16 listopada, stowarzyszenie organizuje charytatywny turniej siatkówki, w którym każdy może wziąć udział. Wpisowe stanowić będą paczki zawierające artykuły niezbędne do codziennej pracy schroniska dla zwierząt lub artykuły, które przeznaczone będą dla osób bezdomnych. Łączymy siły, ponieważ wierzymy, że razem możemy zdziałać więcej.

Przypominamy, że schronisko potrzebuje:
– suchej karmy dla psów i kotów,
– smyczy i obroży dla psów,
– kocy, ręczników, pościeli, kołder i poduszek syntetycznych(mogą być używane),
– legowisk dla zwierząt,
– środków czystości,
– ręczników papierowych i podkładów higienicznych,
– klatek kennelowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii prezentującej podopiecznych elbląskiego schroniska dla zwierząt. Może znajdziesz wśród nich bratnią duszę.


kk

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB