Przedostatnie spotkanie w ramach Letniego Salonu Muzycznego

2021-08-10 11:59:54(ost. akt: 2021-08-10 08:36:21)
W nadchodzącą niedzielę na scenie muszli koncertowej zobaczymy spektakl "Niedźwiedź i Oświadczyny"

W nadchodzącą niedzielę na scenie muszli koncertowej zobaczymy spektakl "Niedźwiedź i Oświadczyny"

Autor zdjęcia: archiwum teatru/Wiesław Czerniawski

Już w nadchodzącą niedzielę na leśnej scenie wystąpią aktorzy i aktorki z Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu i zaprezentują spektakl "Niedźwiedź i Oświadczyny", który swoją premierę miał w 2005 roku.
Od tego czasu cieszy się popularnością i to w niezmienionym składzie — informuje Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. — Zapraszamy na siedemdziesiąt minut śmiechu i zabawy. Jak pokazuje życie, tekst Antoniego Czechowa jest wciąż aktualny, wciąż bawi. Z pozoru dwie różne historie łączy wspólny mianownik — uczucia. Na scenie zobaczymy cały wachlarz emocji — od miłości po nienawiść, od złości aż po pasję. Patrząc na bohaterów Czechowa, odnosimy także wrażenie, że obserwujemy samych siebie — nasze charaktery, ludzkie słabości i namiętności — przekazują organizatorzy Letniego Salonu Muzycznego.


Na scenie muszli koncertowej w spektaklu wyreżyserowanym przez ukraińskiego aktora i reżysera Wiaczesława Żiła wystąpią Marta Masłowska, Teresa Suchodolska, Mariusz Michalski, Lesław Ostaszkiewicz i Jerzy Przewłocki.

Jak co tydzień podczas imprezy będzie można wspomóc zbiórkę na rzecz elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Spektakl rozpocznie się o 17 w muszli koncertowej w Bażantarni.

A już 22 sierpnia podczas ostatniego spotkania w ramach tegorocznego Letniego Salonu Muzycznego koncert "Muzyka lasem inspirowana". Tego dnia będzie można również zobaczyć wystawę autorstwa Alicji Kowalczyk pod tytułem "Żuławy okiem wiedźmy".Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. andzzia #3072595 | 146.70.*.* 10 sie 2021 22:00

    Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.e-sponsorka.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

    odpowiedz na ten komentarz