Wtorek, 17 maja 2022. Imieniny Brunony, Sławomira, Wery

Kolejne dzikie wysypisko śmieci namierzone [ZDJĘCIA]

2021-08-12 13:56:57 (ost. akt: 2021-08-12 14:01:50)
Takie widoki niestety nadal są często spotykane

Takie widoki niestety nadal są często spotykane

Autor zdjęcia: Gmina Rychliki

Dzikie wysypiska śmieci nadal stanowią poważny problem. Co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o odpadach znajdujących się w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Co grozi za śmiecenie?

Szanowni mieszkańcy, na naszym terenie powstało kolejne „dzikie wysypisko”. Tym razem porzucone odpady zostały zlokalizowane w Topolnie Wielkim — przekazują władze gminy Rychliki.


I apelują: — Ponownie zwracamy się do państwa o wyrobienie prawidłowych nawyków dotyczących segregacji odpadów. Dzikie wysypiska nie tylko degradują nasze środowisko, ale wiążą się też z konsekwencjami finansowymi dla nas wszystkich.

Zobacz także: Dzikie wysypiska śmieci to już norma? [ZDJĘCIA] Dzikie wysypiska śmieci to już norma? [ZDJĘCIA] Dzikie wysypiska śmieci nadal stanowią poważny problem zarówno samego Elbląga, jak i jego okolic. Tyle słyszy się o tym, że takie działania są karygodne,...

Przypominamy — artykuł 145 kodeksu wykroczeń mówi: Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany. Jeśli sprawa trafi do sądu, możemy zapłacić grzywnę w wysokości nawet do 5 tys. złotych.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. andzzia #3072768 | 46.165.*.* 12 sie 2021 22:23

    Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.e-sponsorka.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz