środa, 30 listopada 2022. imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Elbląg: Miasto.Gramy po raz ostatni [ZDJĘCIA]

2022-08-16 11:47:10 (ost. akt: 2022-08-16 12:02:34)

Autor zdjęcia: Co jest?

Robimy takie imprezy, na które sami byśmy przyszli — mówi Beata Branicka, prezeska elbląskiego stowarzyszenia kulturalnego Co Jest?. W najbliższą sobotę 20 sierpnia finał letniego cyklu koncertów Miasto.Gramy, który stowarzyszenie zorganizowało w Elblągu.

Koncerty i inne spotkania odbywały się w różnych elbląskich lokalizacjach. Była Grota w parku Planty i Targowisko Miejskie. Elblążanie bawili się też w nowym amfiteatrze w parku Dolinka. Nick Sinckler był pierwszym artystą, który zaśpiewał w tym miejscu dla elbląskiej publiczności po rewitalizacji parku. Był też koncert na samym szczycie Góry Chrobrego. Można było posłuchać muzyki orientalnej, delektując się przy tym wspaniałym widokiem na panoramę Elbląga. 5 sierpnia koncert odbył się przy schodach Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie zagościła muzyka electro i trans.


Finał cyklu Miasto.Gramy już w sobotę 20 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu. Wystąpi poznański Bibobit i Elbląska Orkiestra Kameralna, by publiczność przenieść do świata z płyty "Co to za czas" Agnieszki Osieckiej.

Start: 20 sierpnia godzina 19:00. Miejsce: Dziedziniec Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu (Bulwar Zygmunta Augusta 1).

.