Karolina Skwarska z Nidzicy została bursztynową miss Jarosławca 2012. Sobotnie wybory na tamtejszej Scenie Letniej były już ostatnią eliminacją w ramach konkursu Bursztynowa Miss Polski 2012. Finał tego ogólnopolskiego konkursu piękności odbędzie się 18 sierpnia w Ustce. Wystąpi w nim dwanaście dziewczyn, a wśród nich między innymi trzy elblążanki, dwie braniewianki i jedna mieszkanka Ornety.
Na Letniej Scenie w Jarosławcu o koronę dla najpiękniejszej i tytuły komplementarne rywalizowało jedenaście dziewczyn. Zaprezentowały się one w sukienkach wieczorowych z Atelier Edyty Gracy, jedno- i dwuczęściowych strojach kąpielowych oraz w wyjściu Euro sponsorowanym przez MacCoffee.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!