Reklama

Cantata & Przyjaciele na 780-lecie

Chór Cantata & Przyjaciele wystąpi z okazji 780-lecia nadania Elblągowi praw miejskich. Koncert odbędzie się w czwartek, 25 czerwca, o godz. 19 w katedrze św. Mikołaja. Wstęp jest wolny.

Przed publicznością wystąpi Chór Cantata & Przyjaciele pod dyrekcją Marty Drózdy-Kulkowskiej. W koncercie udział wezmą również mezzosopranistka Magdalena Poronin oraz pianistka Dorota Artykiewicz-Skrla. Spotkanie poprowadzi Mikołaj Ostrowski.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata. Patronat honorowy nad koncertem objął biskup elbląski Wojciech Skibicki.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: materiały organizatora
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama