Chór Cantata & Przyjaciele wystąpi z okazji 780-lecia nadania Elblągowi praw miejskich. Koncert odbędzie się w czwartek, 25 czerwca, o godz. 19 w katedrze św. Mikołaja. Wstęp jest wolny.
Przed publicznością wystąpi Chór Cantata & Przyjaciele pod dyrekcją Marty Drózdy-Kulkowskiej. W koncercie udział wezmą również mezzosopranistka Magdalena Poronin oraz pianistka Dorota Artykiewicz-Skrla. Spotkanie poprowadzi Mikołaj Ostrowski.
Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata. Patronat honorowy nad koncertem objął biskup elbląski Wojciech Skibicki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze