Reklama

Jeden wybił szybę wystawową, drugi chciał uszkodzić radiowóz

05/07/2012 10:26

Policjanci patrolujący miasto zatrzymali wczoraj (4.07) przy ulicy Hetmańskiej dwóch pijanych mężczyzn. Jeden z nich wybił szybę wystawową biura nieruchomości, drugi próbował uszkodzić radiowóz. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22. na ulicy Giermków w Elblągu. 27-letni Dawid L. rozbił pięściami szybę wystawową gabloty w biurze nieruchomości. Został zatrzymany kilkadziesiąt metrów dalej na ulicy Hetmańskiej.

- Mężczyzna miał zakrwawione ręce i początkowo nie przyznawał się do winy - mówi Jakub Sawicki, z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Jego kolega 27-letni Paweł P. był wyjątkowo agresywny w stosunku do policjantów. Próbował kopnąć w drzwi radiowozu.

Szybko został jednak obezwładniony i przewieziony do izby wytrzeźwień. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dawid L. trafił do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
kmf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama