Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie, w trakcie którego został zatrzymany mężczyzna, który ukradł cztery mosiężne róże z grobów na cmentarzu Dębica w Elblągu.
- Sprawca dokonał kradzieży na przełomie 27 kwietnia i 5 czerwca br - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Osoby, które rozpoznają swoje mienie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (55) 230-16-37.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!