Niemal razem z wakacjami w elbląskich sklepach rozpoczęły się sezonowe wyprzedaże. Przyciągają one wielu mieszkańców, którzy zainteresowani są dużymi obniżkami cen odzieży i obuwia.
— Wyprzedaż trwa od ubiegłego tygodnia. Zniżki, jakie oferujemy, to 30%, a nawet 50% na wybrane modele obuwia — mówi Monika Wójcik, sprzedawczyni ze sklepu Ray na pasażu handlowym przy ulicy Hetmańskiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!