Na ściankę przychodzą osoby w każdym wieku. Elblążanie chcą tutaj przede wszystkim się sprawdzić i spróbować czegoś nowego. Jednak wielu z nich wraca potem do nas ze znajomymi — mówi Bartosz Chrząstkowski, operator ścianki wspinaczkowej przy IV Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Sienkiewicza w Elblągu.
Jedno wejście na ściankę kosztuje pięć złotych. Za całodzienną zabawę należy zapłacić 12 złotych.Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 16 do 22
W weekend od 11 do 22.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!