Organizacja na nowej plażowej scenie kolejnej już Seniorady - Przeglądu Zespołów Śpiewaczych jest dla mieszkańców Suchacza, skupionych w miejscowym kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów ogromnym wyzwaniem, ale i radością.
— W ubiegłym roku, Sasanki z Suchacza zajęły w Ornecie pierwsze miejsce. Dlatego w tym roku my jesteśmy gospodarzami tej imprezy — przypomina Barbara Fabisiak, członkini zespołu. — Seniorada odbędzie się w naszej wsi już po raz drugi, bo przed pięcioma laty też byłyśmy najlepsze w przeglądzie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!