Reklama

Tragiczny wypadek na budowie w Braniewie. Nie żyje mężczyzna

04/11/2025 15:28

We wtorkowy poranek, 4 listopada, około godziny 7:00 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku na terenie budowy. Z przekazanych informacji wynikało, że na czwartej kondygnacji powstającego budynku mieszkalnego znajduje się mężczyzna, który potrzebuje pomocy.


Tragiczny wypadek na budowie w Braniewie

Po przybyciu na miejsce strażacy zlokalizowali poszkodowanego, znajdującego się w przestrzeni pomiędzy rusztowaniem a ścianą budynku. Ratownicy dotarli do niego, wykorzystując autodrabinę pożarniczą oraz rusztowanie zamontowane przy elewacji obiektu.

Po ewakuacji mężczyzny na bezpieczny poziom natychmiast przystąpiono do udzielania pomocy. Niestety, obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Braniewa. W działaniach uczestniczyły trzy pojazdy ratownicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

Reklama

red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie Aktualizacja: 04/11/2025 15:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama