Jeszcze w lipcu, dla kierowców dostępny będzie, przynajmniej częściowo, nowy odcinek drogi ekspresowej S-7 Pasłęk - Miłomłyn. Obecnie trwają procedury związane z uzyskiwaniem zezwolenia na użytkowanie, a także wykonywane są badania sprawdzające jakość wybudowanej drogi.
14 lipca br, zgodnie z terminem określonym w umowie, wykonawca budowy odcinka drogi ekspresowej S-7 zgłosił gotowość zadania do odbioru. Od tego momentu rozpoczęły się procedury związane z uzyskiwaniem zezwolenia na użytkowanie, które wydaje Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!