Piątek, 19 sierpnia 2022. imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji

Wybierz się na VII Wiosenne Targi Ogrodnicze

2016-04-16 08:00:00 (ost. akt: 2016-04-15 22:08:27)

Autor zdjęcia: arch. organizatorów

Drzewka, krzewy, sadzonki, nawozy, a także meble i sprzęt potrzebny na działce czy ogrodzie. To wszystko znajdziemy w Starym Polu podczas VII Wiosennych Targów Ogrodniczych, które odbędą się 23 i 24 kwietnia.

Tradycyjnie zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in. materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie również stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. 


Na targach goszczą również producenci i dystrybutorzy z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne. 
Podczas targów będzie można również obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików oraz rzemiosło artystyczne.


Wiosenne targi to najmłodsza z imprez organizowanych przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku odział w Starym Polu. Cieszy się jednak coraz większym zainteresowaniem. Co roku prezentuje się tu kilkuset wystawców, z których ofertą zapoznaje się nawet kilkanaście tysięcy osób.

VII Wiosenne Targi Ogrodnicze odbędą się 23 i 24 kwietnia, w godz. od 10 do 17. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać dzwoniąc pod numer 55 270 11 00 lub znaleźć na stronie www.podr.pl.
naj

Źródło: Dziennik Elbląski