Będą ścigali się na rowerach po kadyńskich wzgórzach

2017-08-16 13:15:56(ost. akt: 2017-08-16 13:19:13)

Autor zdjęcia: Grzegorz Drosiński/ MTB Susz

Miła, rodzinna atmosfera z poczęstunkiem oraz zabawami dla najmłodszych, a dla starszych emocjonująca rywalizacja o nagrody finansowe. Tak zapowiadają się tegoroczne zawody rowerowe MTB Kadyny.
Start 2 września o godz. 10.30 z Parkour „Folwark Kadyny”. Maraton odbędzie się tak jak co roku po trasie szlaku rowerowego MTB w Kadynach. Na zawodników czeka 200 miejsc startowych.

Aby wziąć udział w zawodach należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową opublikowaną na stronie internetowej: www. timepro.pl lub zapisać się osobiście w dniu zawodów. Opłata startowa wynosi 30 zł.

W ramach opłaty startowej zawodnik otrzymuje: mapkę z oznakowaną trasą MTB Kadyny, chip do pomiaru czasu, zabezpieczenie medyczne, prawo do korzystania z bufetów na trasie (napoje izotoniczne, woda, słodycze itp.), posiłek regeneracyjny po maratonie, ubezpieczenie NW, możliwość umycia roweru po zakończeniu zawodów, medal pamiątkowy dla każdego uczestnika, nagrody i puchary dla zwycięzców.

Nagrody za pierwsze 3 miejsca w kategorii open z podziałami na kobiety i mężczyzn: I miejsce 1000 zł, II miejsce 600 zł, III miejsce 400 zł.

— Przewidujemy także nagrody rzeczowe za najlepsze 3 miejsca w każdej kategorii oraz za najlepszy czas w historii zawodów — informują organizatorzy.

Źródło: Dziennik Elbląski