Reklama

„Pamiętasz, była piosenka…” Polskie utwory z duszą w Bażantarni

13/07/2026 11:32

W najbliższą niedzielę, 19 lipca 2026 r., Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza, niezależnie od pogody, do elbląskiej Bażantarni na koncert zatytułowany „Pamiętasz, była piosenka…”, w wykonaniu duetu Krzywda i Koszyk, który tworzą Bartosz Krzywda i Paweł Kowszyński.

Program „Pamiętasz, była piosenka…” to muzyczna podróż przez najpiękniejsze polskie utwory, które wszyscy znamy i nosimy w sercu. Usłyszymy m.in. piosenki Zauchy, Grechuty, Turnaua, Wodeckiego, Soyki, Kaczmarskiego, Okudżawy, Wasowskiego i Przybory, czyli utwory z duszą, historią, mądrym tekstem i prawdziwą melodią.

Jak sami artyści mówią o sobie:

– Gramy z pasją i ogromnym sentymentem do tych kompozycji. Lubimy ze sobą grać, bo po prostu się lubimy i to czuć. To piosenki, które wzruszają nas samych, dlatego każde nasze wykonanie jest inne, szczere i od serca.

Reklama

19 lipca 2026 r., godz. 17.00
Muszla koncertowa w Bażantarni
Wstęp wolny

Program XXIX Letniego Salonu Muzycznego „Bażantarnia”:

19 lipca – „Pamiętasz, była taka piosenka”

26 lipca – „Mąż i żona” Aleksandra Fredry

2 sierpnia – „Wieczór poezji i miłości”

9 sierpnia – Koncert Poezji Wysokiej Próby

16 sierpnia – koncert niespodzianka.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama