Czwartek, 13 maja 2021. Imieniny Agnieszki, Magdaleny, Serwacego

Zatańcz w maratonie

2017-08-26 18:00:00 (ost. akt: 2017-08-25 13:50:28)
Maraton Taneczny w Światowidzie

Maraton Taneczny w Światowidzie

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Uwielbiasz taniec i aktywność sportową? Ta impreza jest dla ciebie! Trzy godziny pełne muzyki, tańca, ćwiczeń i pozytywnej energii.

Przyjdź 10 września do CSE „Światowid” i weź udział w Maratonie Tanecznym. Podczas Maratonu zaprezentowana zostanie cała oferta Centrum Tańca „Promyk”, która obowiązywać będzie w nowym sezonie 2017/2018. Wśród propozycji dla dzieci znajdą się rytmika, Dziecięca Akademia Tańca, taniec towarzyski, Hip-Hop, Sumba Kids czy  gimnastyka artystyczna. Dorośli będą mogli spróbować swych sił w takich formach jak Pilates, Fitball,  Lady latino. 

Nowością w nadchodzącym sezonie będą stepy oraz trening personalny. Nie zabraknie też zajęć dla seniorów, będą to Pilates i fitness z zestawami ćwiczeń opracowane specjalnie dla tej grupy wiekowej. 

- Uczestnicy będą mogli poczuć klimat proponowanych zajęć oraz  zobaczyć jak pracują nasi instruktorzy – mówi Zyta Wrzos z CT Promyk. - Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów, ponieważ każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Nie zabraknie też pokazów. Popis swoich umiejętności zaprezentują zdolne gimnastyczki trenujące w Centrum Tańca „Promyk”, a w układzie hip-hopowym wystąpi zespół tańca nowoczesnego „Blefik”. Będą też występy par indywidualnych z Elbląskiego Klubu Tańca  „Jantar”. Pary zaprezentują się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.  

- Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godz. 16:00 – mówią organizatorzy. - Każdy, kto chce może do nas przyjść i wypróbować różnych form tańca tak, by wybrać tę, która najbardziej do niego pasuje.

Maraton odbędzie się 10 września w godz. 16.00 – 19:00 w holu głównym CSE „Światowid”. Wstęp wolny. 
Informacja CSE Światowid

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB