W minioną środę w Zabrzu zakończyły się XXII Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorek. W wadze 57 kilogramów znów najlepszą okazała się pasłęczanka Sandra Kruk.
W tegorocznych XXII Mistrzostwach Polski w dwunastu kategoriach wagowych wystąpiło 78 zawodniczek, które reprezentowały wszystkie Okręgowe Związki Bokserskie w naszym kraju. Mistrzostwa dostarczyły sporo niespodzianek i stały na dobrym poziomie sportowym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!