Kilkuset judoków w wieku od 11 do 20 lat w najbliższy weekend przyjedzie do Elbląga, by wziąć udział w JUDO CAMP "Szlifujemy talenty — poszukujemy mistrza".
Młodzi zawodnicy będą trenowali pod okiem Waldemara Legienia dwukrotnego mistrza olimpijskiego w judo. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Impreza ta wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Tegoroczna już dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 6-8.01 w hali sportowo-widowiskowej przy. al. Grunwaldzkiej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!