Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 59-letnią Elżbietę D. Kobieta kierowała autem mając 2,2 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sadem za jazdę autem po pijanemu. Może jej grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
- Była godzina 18.20, gdy policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli na ul. Fromborskiej 59-letnia Elżbietę D. - mówi mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Kobieta jechała osobowym peugeotem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!