Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawitała też do Węziny (gm. Elbląg). Podczas finału, w szkole zgromadziło się mnóstwo ludzi, żeby dobrze się bawić, a jednocześnie wspomóc szlachetną akcję Jurka Owsiaka.
Wszystko było perfekcyjnie przygotowane. To ogromna zasługa ludzi, którzy przyłączyli się do tej akcji, m.in. dyrektorki szkoły Krystyny Bohdanowicz oraz całego grona pedagogicznego i pracowników szkoły. Do naszej akcji przyłączyło się Stowarzyszenie z Janowa "Janów - Drużno - Truso". Pani prezes stowarzyszenia Małgorzata Dymowska pełniła też funkcję wolontariusza.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!