Reklama

Bieg Filipidesa po raz trzynasty

31/03/2018 10:53

Planujecie już starty w sezonie 2018? Zapraszamy do Pasłęka na trzynastą edycję Biegu Filipidesa, który odbędzie się 26 maja (sobota). Uczestnicy biegu będą się ścigali na dystansie 10 kilometrów.

[media]361833[/media]Trwają zapisy do tegorocznego Biegu Filipidesa. Wiadomo już, że trzynasta edycja odbędzie się 26 maja.
— Świadomość udziału w zawodach zwiększy Twoją motywację do treningu, więc spiesz się i zapisz się już dziś (rejestracja tutaj. Zapisy online tylko do 10 maja — informują organizatorzy. — Oczywiście nie zabraknie imprez towarzyszących i tradycyjnych biegów ulicznych dla dzieci i młodzieży, a także niespodzianek już przed biegiem.

Organizatorami tego sportowego wydarzenia są: Uczniowski Klub Sportowy Gimpas i Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku .

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama