Od pewnego czasu na elbląskich ulicach pojawiły się kontrapasy. Jednak wielu kierowców i rowerzystów nie do końca zna ich przeznaczenie. Dlatego też członkowie Zespołu Mobilności aktywnej w najbliższy piątek, 19 października, przeprowadzą akcję informacyjną w ciągu ulicy Wspólnej i części ulicy Kościuszki.
Członkowie Zespołu Mobilności Aktywnej: Małgorzata Iwaniszczuk, Andrzej Demczuk, Robert Turlej oraz Marek Kamm wraz z komisarzem Andrzejem Śliwińskim z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przeprowadzą akcję informacyjną dla kierowców samochodów i rowerzystów korzystających z nowo otwartego pasa rowerowego w ciągu ulicy Wspólnej i części ulicy Kościuszki.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!