Krajowa Rada Komornicza zaprasza na Dzień Otwarty Komorników pod hasłem „Lepiej to wiedzieć”. Celem Dnia Otwartego jest poszerzanie wiedzy z zakresu egzekucji. To już druga edycja akcji społecznej. W Elblągu porad udzielał będzie komornik sądowy Stanisław Kocemba.
15 listopada w godz. od 11 do 18 w kilkunastu miastach w Polsce planowane są dyżury komorników, w trakcie których każdy zainteresowany będzie mógł porozmawiać z komornikiem i uzyskać informacje związane z egzekucją. W tym roku zaproszenie do udziału w Dniu Otwartym skierowane jest zarówno do dłużników jak i wierzycieli. Organizatorzy do uczestnictwa zachęcają także studentów prawa.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!