Około 30 tysięcy osób wzięło udział w ubiegłorocznych Dniach Elbląga. Liczymy, że w tym roku frekwencja będzie podobna, a do Elbląga z tej okazji przyjadą turyści wypoczywający na Mierzei Wiślanej — mówi Rafał Gruchalski, dyrektor Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Elblągu.
Czytaj również: Program Dni Elbląga 2012Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!