Podając się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej wyłudzili od starszej mieszkanki ul. Wiejskiej 205 złotych za naprawę rzekomo nieszczelnego okna. Teraz dwóch oszustów szukają elbląscy policjanci.
Do oszustwa doszło w czwartek na ul. Wiejskiej w Elblągu ok. godz. 11. Do drzwi starszej kobiety zapukało dwóch mężczyzn w wieku ok. 30 i 50 lat. Ten starszy miał charakterystyczną bliznę pod szyją, prawdopodobnie pooperacyjną.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!