Reklama

Food Truck Festivals w Elblągu już w ten weekend! [VOUCHERY ROZDANE]

28/04/2023 09:10

Już w ten weekend do Elbląga zawita wydarzenie Food Truck Festivals. Właśnie rozesłaliśmy maile do laureatów naszego konkursu, którzy zdobyli vouchery do wykorzystania w food truckach. Sprawdźcie swoje skrzynki!

Przez trzy dni — od 29 kwietnia do 1 maja — czyli w sobotę, niedzielę i poniedziałek w Elblągu będzie można naprawdę dobrze zjeść. Wszystko za sprawą wydarzenia Food Truck Festivals, które zawita do naszego miasta.

[article]928452[/article]

— Kochani, przed nami pyszny majowy weekend. Z tej okazji przyjadą do Was najlepsze food trucki z całego kraju. Z radością po raz kolejny wracamy do Elbląga, żebyście mogli spróbować pyszności z najróżniejszych zakątków świata. Zapewniamy, że będzie pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera, relaksująca muzyka, zabawy, konkursy oraz animacje — przekazują organizatorzy Food Truck Festivals.

[article]929450[/article]

Co będzie można zjeść w najbliższy długi weekend w Elblągu? Lista jest naprawdę długa, a znalazły się na niej m.in.: burgery, burrito i quesadillas, churrosy, owoce w czekoladzie, frytki belgijskie, pad thai, hot dogi, tradycyjne zapiekanki, owoce morza, sushi, pastrami... Będzie, w czym wybierać!

[h3]Uczestników naszego konkursu prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych, na które wysłaliśmy laureatom szczegóły dotyczące odbioru voucherów.[/h3]

[h3]Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ[/h3]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama