Do kilkunastu posesji w Warszewie (gm. Młynary) dopłynęła już woda z ujęcia w Karszewie. W sumie, nowo wybudowana sieć wodociągowa o łącznej długości 7,8 km ma służyć 23 gospodarstwom.
— Piętnastu gospodarzy podpisało z gminą umowę na wykonanie przyłączy do ich posesji, dzięki czemu firma, która budowała wodociąg, od razu je wykonała. Jeżeli ktoś nie zdecyduje się na takie rozwiązanie, będzie musiał zrobić przyłącze do budynku we własnym zakresie — mówi Ryszard Zając, burmistrz Młynar.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!