Reklama

Groził bronią, zabrał pieniądze. Napad na sklep przy ul. Różanej

05/11/2012 18:10

Zamaskowany bandyta napadł dzisiaj około godziny 17 na sklep przy ul. Różanej w Elblągu. Sprawcy szuka policja.

Do napadu doszło ok. godz. 17. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w sklepie przy ul. Różanej były w tym czasie dwie osoby: ekspedientka i klient.

— Do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna. Przedmiotem przypominającym broń sterroryzował ekspedientkę, zabrał pieniądze i uciekł — informuje mł. asp. Krzysztof Nowacki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Dla dobra sprawy, policja nie chce na razie ujawniać więcej szczegółów. Nie wiadomo, jaką kwotę pieniędzy zrabował sprawca napadu. Trwają czynności na miejscu.
AKT
[gallery=4]36981[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama