Grzegorz Gościński zrezygnował z funkcji trenera piłkarek ręcznych Startu Elbląg. Mimo tego poprowadzi zespół w najbliższy weekend w dwóch ostatnich meczach sezonu z Pogonią Szczecin i Finepharmem Polkowice.
— Nie lubię hipokryzji, więc nie będę mówił, że jestem zaskoczony decyzją trenera Gościńskiego — mówi Dariusz Bajczyk, dyrektor zarządzający w elbląskim Starcie. — Szanuję decyzję szkoleniowca. Widocznie uznał, że dziewiąte miejsce zdobyte w tym sezonie nie zadowoli zarządu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!