Po raz trzeci na Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Borów Tucholskich udały się do Tucholi piłkarki Elwo Etna Elbląg. W poprzednich latach, gdy turniej odbywał się na miejscowym „orliku”, nasze piłkarki zajmowały czołowe lokaty. W 2010 były drugie, w roku ubiegłym wygrały imprezę, a tym razem znów uplasowały się na drugiej pozycji.
W tym roku organizator, klub Tucholanka Tuchola, zdecydował że mecze odbywać się będą 2x25 minut, na dużym boisku trawiastym i nieco mniejszym sztucznym, aby zawodniczki miejscowego klubu miały możliwość „przetarcia” przed startem rozgrywek II ligi kobiet. Stawkę uzupełniły II-ligowe GSS Grodzisk Wielkopolski i Zjednoczeni Kaczory oraz III-ligowy Gryf Goręczyno.Skład Elwo Etna: Magdalena Stankiewicz, Marlena Zaleszczenko, Anna Żuraw, Pamela Michalec, Julita Głąb, Dorota Proch, Daria Tolis, Marta Stasiulewicz, Aleksandra Rucińska, Karolina Orłowska, Dorota Kocińska, Izabela Betcher, trener Arkadiusz Matz. Partnerzy drużyny: DRE, R-GOL, Fantazja, Dana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!