12 lat więzienia grozi Dorocie D., która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera. Mężczyzna zmarł. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Okręgowego w Elblągu. 36-letnia kobieta na swój proces czeka w areszcie.
Do tragicznych zdarzeń doszło w gminie Markusy 1 stycznia. 36-letnia kobieta piła alkohol ze swoim konkubentem. Nad ranem doszło między nimi do awantury. Jak wynika z ustaleń policjantów, mężczyzna podczas szarpaniny miał w ręku kuchenny nóż. To właśnie nim został ugodzony przez swoją partnerkę. Dorota D. wezwała na miejsce pogotowie ratunkowe, o zdarzeniu została powiadomiona również policja. Kobieta w chwili zatrzymania miała 2,3 promila alkoholu w organizmie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!