Reklama

Koncert Michała Milowicza w Elblągu. Wystąpi podczas gali Miss Ziemi Elbląskiej

18/03/2016 13:41

Koncert Michała Milowicza będzie jedną z atrakcji finałowej gali wyborów Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek 2016, która odbędzie się 2 kwietnia w elbląskim teatrze.

— Serdecznie zapraszamy wszystkich, dużych i tych mniejszych fanów dobrej zabawy na występ Michała Milowicza, który odbędzie się 2 kwietnia o godzinie 18 w teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu — informują organizatorzy lokalnego konkursu piękności.
Jak zapowiadają, to będzie wieczór pełen atrakcji z niekwestionowanym królem rock’n"rolla, a to wszystko w towarzystwie najpiękniejszych dziewcząt.
Bilety na galę można kupować w Agencji Marketingowo-Reklamowej przy ul. Dąbrowskiego 31/3 lub w kasie Teatru im. A. Serwuka.

Cały czas trwa głosowanie na Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego - więcej tutaj

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama