Reklama

Kumulacja w Lotto. Jeszcze nikt takich pieniędzy nie wygrał

05/11/2012 18:02

W jutrzejszym (06.11) losowaniu Lotto jest do wygrania aż 50 milionów złotych. Jeśli fortunę zgarnie jedna osoba, przejdzie do historii, bo nikt jeszcze w Polsce takich pieniędzy nie wygrał. Trzeba tylko trafnie wytypować sześć liczb... W Elblągu w ostatnich latach dwukrotnie ktoś trafił szóstkę.

Skoro w Elblągu już dwukrotnie w ostatnich latach padła wysoka wygrana, to dlaczego nie zakładać, że stanie się to po raz trzeci. A jeśli tak, to na co można wydać tak duże pieniądze. O to zapytaliśmy samych elblążan.

[mediaz4]126112[/media]Waldemar Kaczyński, szlifierz

— Kupiłbym dzieciom mieszkania, a sam wyjechał w podróż dookoła świata. Zrobiłbym sobie wcześniejszą emeryturę. Niestety, nie gram już w Lotto, kiedyś grałem. Obecnie obstawiam zakłady bukmacherskie.

Czytaj także: W Elblągu padła rekordowa wygrana w lotto!

[mediaz4]126114[/media]Tadeusz Sacharuk, emeryt

— W poniedziałek wygrałem 24 zł, które przeznaczyłem na dalszą grę. Wiem, że we wtorek można wygrać 50 mln zł, ale nie zastanawiałem się na co wydałbym takie pieniądze. Cieszyłbym się bardzo, gdybym wygrał 20 tys. zł. To wystarczyłoby mnie i mojej żonie. 50 mln? To kwota niewyobrażalna.

[mediaz4]126115[/media]Tadeusz Dudko, emeryt

— Przede wszystkim kupiłbym mieszkanie sobie i mieszkania dzieciom. Poza tym nie zastanawiałem się, co bym jeszcze za to kupił. We wtorek zagram o te 50 mln zł. Kupię kupon przynajmniej za 20 zł.

[mediaz4]126116[/media]Dariusz Rąpel, elektromechanik

— Gdybym miał te 50 mln, to zainwestowałbym w swoją firmę, żeby przynosiła dochody. A resztę wpłaciłbym do banku na procent. We wtorek nie skuszę się, żeby zagrać w Lotto. Kiedyś w to grałem, ale nigdy nic nie wygrałem. Nie zwracały mi się pieniądze, które inwestowałem w tę grę. 

kr, am

Najwyższe wygrane w regionie
1.Elbląg — 24,6 mln zł — 2010 rok

2.Wydminy — 13,3 mln zł — 2010 rok

3.Elbląg — 8,6 mln zł — 2009 rok

4.Pieniężno — 8,1 mln zł — 2009 rok

5.Olsztyn — 7,8 mln zł — 2010 rok



Najwyższe wygrane w kraju

1.Gdynia — 33,7 mln zł — 2012 rok

2.Bolesławiec — 30,9 mln zł — 2012 rok

3.Bolimów — 29, 4 mln zł — 2012 rok

4.Reda — 28 mln — 2011 rok

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama