W elbląskim klubie Mjazzga przy ul. Kowalskiej wystąpił zespół Ludzie Mili.
— Czasami, na szczęście nie zawsze, ale wystarczająco często, by uznać to za problem, świat bywa bardzo, ale to bardzo niemiły — czytamy na oficjalnej stronie zespołu. — Nikt nie wie, dlaczego tak jest, że nagle, choć jeszcze wczoraj wszystko szło jak należy, sprawy zaczynają się komplikować, przyjaciele przestają być przyjaciółmi, przedmioty zaczynają być złośliwe, a złość bezprzedmiotowa. Świat wkurza nas, a my wkurzamy świat. W takich chwilach chciałoby się, żeby tak jak w bajkach pojawiła się dobra wróżka i pstryknięciem palców przywróciła wszystko do normy. Niestety, wróżki nie istnieją. Ale... istnieją oni - ludzie mili - ci, którzy odwkurzają świat.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!