Reklama

Ludzie Mili w obiektywie Michała Skroboszewskiego

02/12/2012 12:51

W elbląskim klubie Mjazzga przy ul. Kowalskiej wystąpił zespół Ludzie Mili.

— Czasami, na szczęście nie zawsze, ale wystarczająco często, by uznać to za problem, świat bywa bardzo, ale to bardzo niemiły — czytamy na oficjalnej stronie zespołu. — Nikt nie wie, dlaczego tak jest, że nagle, choć jeszcze wczoraj wszystko szło jak należy, sprawy zaczynają się komplikować, przyjaciele przestają być przyjaciółmi, przedmioty zaczynają być złośliwe, a złość bezprzedmiotowa. Świat wkurza nas, a my wkurzamy świat. W takich chwilach chciałoby się, żeby tak jak w bajkach pojawiła się dobra wróżka i pstryknięciem palców przywróciła wszystko do normy. Niestety, wróżki nie istnieją. Ale... istnieją oni - ludzie mili - ci, którzy odwkurzają świat.

Wyposażeni w specjalne moce pojawiają się wszędzie tam, gdzie są naprawdę potrzebni, no chyba że akurat bardziej potrzebni są gdzie indziej. Najpewniejszym sposobem na to, by przybyli, jest samemu stać się choć na chwilę miłym dla innych, bo jak uczy nas ludowa mądrość - ciągnie swój do swego...

jago
[gallery=4]37869[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama