Marka Meble Wójcik zajęła kolejny rok z rzędu wysokie, trzecie miejsce w konkursie Ranking Producentów Mebli Skrzyniowych organizowanym przez magazyn Meble Plus. Elbląska marka mebli utrzymała wysoką pozycję, co można niewątpliwie uznać za sukces, biorąc pod uwagę krótką obecność marki na polskim rynku (cztery lata) oraz liczną konkurencję.
- Powtórzenie sukcesu z ubiegłego roku jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem - mówi Piotr Wójcik, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt. - Jesteśmy dumni przede wszystkim z tego, że kolejny raz potwierdziliśmy nie tylko wysoką jakość naszych produktów i obsługi, ale również bardzo dobre relacje, jakie udało nam się przez te lata wypracować z naszymi kontrahentami. W imieniu swoim i całego zespołu marki Meble Wójcik chciałbym podziękować wszystkim naszym partnerom za wzorową współpracę i życzyć kolejnych lat dobrej kooperacji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!