Po raz kolejny motocykliści z Grupy Elbląg wspomogą dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Chrobrego. "Motomikołaje" to coraz bardziej znana grudniowa impreza, która ma za zadanie rozweselić dzieciaki, aby ich uśmiechy nie znikały przez okrągły rok.
Motocykliści to nie tylko wariaci, jak oceniają to media czy prywatne osoby, ale ludzie o dobrym sercu pamiętający o tych, którzy w życiu mają ciężej. Tegoroczna akcja odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!