Reklama

Miłośnicy hondy spotkali się na parkingu PWSZ

11/06/2011 21:39

W sobotnie (11.06) popołudnie na parkingu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu spotkali się miłośnicy marki honda. Inicjatorem zlotu był Adrian Skoczylas, student tej uczelni.

Choć frekwencja na zlocie nie była porywająca, to jednak widać było, że ci którzy w sobotę przyjechali na parking przed elbląską PWSZ szczerze kochają swoje hondy. I nieważne było czy ktoś przyjechał samochodem, motorem czy był tylko widzem. Mile widziani byli wszyscy, nawet, jak czytamy w zaproszeniu na zlot, właściciele kosiarek marki honda.
- Studiuję w Elblągu trzeci rok. Jestem maniakiem Hondy. Zloty są organizowane w Gdańsku czy Olsztynie. Ale nie w Elblągu. Dwa tygodnie temu wpadłem na pomysł i postanowiłem, że ja zorganizuję zlot tutaj właśnie - mówi Adrian Skoczylas, inicjator zlotu. Informację o spotkaniu Adrian zamieszczał na forach i portalach internetowych. - Chciałbym aby zlot stał się tradycją-dodaje.

Po spotkaniu na parkingu uczestnicy zlotu przejechali ulicami Elbląga.

daw

[gallery=4]16188[/gallery]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=49vSD7mAzXI[/youtube]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama