— To był szok. Rano się budzimy i pod naszymi oknami widzimy ulicę, parking od strony kwietnika i samochody. Kto to wymyślił? Nad dawną "Modą Polską" mieszkam od prawie 40 lat i cały czas był tu piękny deptak. Komu to przeszkadzało? — pyta Helena Piątek, elblążanka z ul. Czerwonego Krzyża.
Mieszkańcy próbowali dowiedzieć się, kto im zafundował taką niespodziankę. Widząc rozkopane wokół ulice, mieli jeszcze nadzieję, że jest to rozwiązanie tymczasowe. — Pytałam w Sielance, ale w spółdzielni nikt nic na ten temat nie wiedział. Sąsiadka poszła do Zarządu Dróg. Z tego, co tam usłyszała wynikało, że musimy się zacząć przyzwyczajać do nowego widoku z okna — mówi Helena Piątek.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!