Telewizja Elbląska wygrała ogólnopolski konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne. Uznanie jury zdobył reportaż „Radni show”, jaki powstał po ostatniej sesji elbląskiej Rady Miejskiej.
Na konkurs telewizje lokalne z całego kraju nadesłały 27 materiałów. Rozstrzygnięcie zapadło podczas XXIV Konferencji Telewizji Lokalnych Grupy Vectra Media, która w dniach 7-9 października odbyła się w Hotelu Srebrny Dzwon w Kadynach. Wzięli w niej udział właściciele lokalnych stacji telewizyjnych zrzeszonych w grupie Vectra Media, którzy dyskutowali m.in. o standardach nadawania programów lokalnych, prawie autorskim, telewizji w internecie. Konferencji towarzyszyła prezentacja najnowszego sprzętu do produkcji telewizyjnej.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!