Pimpek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu od marca 2011 roku. Jest to leciwy, mały piesek. Pimpek długo miał w schronisku łatkę psa z "charakterkiem". Stało się tak dlatego, że potrafił pokazać zęby, gdy coś mu się nie podobało.
Pimpek ostatnio skradł serce jednej z pracownic schroniska i odkrył przed nią swoją łagodną stronę. Dzięki temu okazało się, że Pimpuś jest spokojnym pieskiem, który lubi się przytulać i rozdawać buziaki. Nie wykazuje cienia agresji, ani w stosunku do innych psów ani kotów. Gdy tylko zaznał ciepła ze strony Asi, stał się przyjazny również w stosunku do innych osób. Teraz już pozwala się pogłaskać każdemu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!