Policjanci kryminalni zatrzymali w minioną sobotę trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie i obrót środkami odurzającymi. W samochodzie, którym jechali zabezpieczono blisko pół kilograma marihuany. W ich mieszkaniach funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne 10 gram narkotyku oraz ponad 24 tysiące złotych.
Do policyjnego aresztu trafił 33-letni Kamil D. (notowany za rozboje i przestępstwa narkotykowe), 22-letni Karol Z. oraz 34-letni Patryk K. (notowany za kradzieże).Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!